Przebudzenie Wiosny

Teatr Syrena oraz Sandomierska Akademia Musicalu zapraszają studentów oraz uczniów szkół artystycznych do zapoznania się z najnowszą produkcją SAM, czyli z musicalem rockowym pt. "Przebudzenie Wiosny"! Jest to broadwayowska produkcja, opatrzona niezwykle klimatyczną muzyką oraz widowiskowymi układami choreograficznymi. Na długo pozostaje w pamięci widza!

Czytaj więcej...

Spotkanie informacyjne dotyczące programu ERASMUS+

Centrum Współpracy Międzynarodowej zaprasza na spotkanie informacyjne dla studentów, którzy chcą wyjechać na studia lub praktykę w ramach programu Erasmus+, w roku akademickim 2018/2019.

Spotkanie odbędzie się 20 lutego 2018 r. w godzinach 13.00 - 15.30, w sali 4.05 w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (CZIiTT), ul. Rektorska 4

Informujemy, że w dniach 20 i 22 lutego biuro programu Erasmus+ będzie NIECZYNNE.

Konferencja "Nauka dla środowiska przyrodniczego”

Zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców „Nauka dla środowiska przyrodniczego”, która odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia 2018 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Konferencja jest organizowana we współpracy z Politechniką Poznańską.

Do udziału zapraszamy młodych naukowców: doktorantów oraz studentów, którym bliska jest problematyka różnych dziedzin nauki w powiązaniu z szeroko rozumianym środowiskiem przyrodniczym.

Zaproszenie (1)

Zaproszenie (2)

Wymogi edytorskie

Konferencja Tygiel

Jubileuszowa edycja Konferencji TYGIEL będzie wyjątkowym świętem nauki, podczas którego zaprezentowane zostaną interdyscyplinarne wyniki badań w wielu obszarach wiedzy.

Wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do nawiązania współpracy, wymiany doświadczeń i poszerzenia swojego kręgu zainteresowań dzięki dziesiątkom Uczestników oraz zaproszonych Gości z kraju i zagranicy.

Uczestnicy Konferencji mają możliwość przedstawienia swoich prac w formie wystąpienia ustnego, posteru naukowego (wybrane dziedziny nauki) oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej.

Rejestracja prowadzona jest do 14 lutego 2018 r. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: http://www.konferencja-tygiel.pl/

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Osiągnięcia Młodych Naukowców - Nauki Interdyscyplinarne"

Termin konferencji: Krynica-Zdrój 9 marca 2018 r.

Miejsca organizacji konferencji:  Centrum SZKOLENIOWE LZD

Konferencje o charakterze interdyscyplinarnym pozwalają na wymianę doświadczeń z innych dziedzin nauki. Celem Konferencji jest integracja środowiska naukowego. Udział  w Konferencji to również znakomita okazja do poszerzania własnego dorobku, a także rozwijania umiejętności prezentacyjnych w szczególności przez młodych ludzi nauki.

Czytaj więcej...

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator