ATHENS

Utworzony w 1997 roku ATHENS to program mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi oraz udział we wspólnych europejskich programach rozwojowych i szkoleniowych. Obecnie w programie uczestniczy 15 uczelni i instytucji technicznych z Austrii, Belgii, Czech, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Turcji, Węgier i Włoch oraz francuskie uczelnie należące do grupy ParisTech „Grandes Ecoles d’Ingénieurs de Paris”.

Czytaj więcej...

Stypendia MPWiK

Studencie, doktorancie!

Interesujesz się tematyką wodno-kanalizacyjną?

Startuj po stypendium wodociągów warszawskich!

Kto może skorzystać z programu?

Program stypendialny Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. jest adresowany do studentów, którzy podjęli się napisania pracy magisterskiej lub doktoranckiej na temat związany z działalnością naszego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...

Stypendium pod choinkę

Kapituła Funduszu Stypendialnego ogłasza nabór wniosków dla studentów i doktorantów, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, osiągają bardzo dobre wyniki w nauce oraz wykazują dużą aktywność w kreowaniu wizerunku Politechniki Warszawskiej, popularyzacji nauki i promocji badań naukowych.

Bliższe informacje w załączeniu.

Termin składania aplikacji upływa 28 czerwca 2018. Stosowne dokumenty należy złożyć w pok. 136.

Projekt NERW PW

1 lutego 2018 roku Politechnika Warszawska rozpoczęła realizację projektu NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca. Już po wakacjach, zapraszamy studentów ostatnich czterech semestrów studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia, do wzięcia udziału w szkoleniach, kursach i warsztatach, które umożliwią podniesienie kompetencji zawodowych, językowych, komunikacyjnych, a także tych w zakresie przedsiębiorczości oraz umiejętności analitycznych.

Czytaj więcej...

Chinese Day

Zapraszamy na "Dzień Chiński" w Gmachu Głównym. Szczegóły...

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator