Od teorii do praktyki

W imieniu Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej oraz firmy Geberit, zapraszamy Studentów specjalizujących się w dziedzinie techniki sanitarnej do udziału w 6 edycji konkursu na najlepsze prace dyplomowe "swissstandards.pl. Od teorii do praktyki". (www.odteoriidopraktyki.pl)

Wyróżnikiem konkursu jest możliwość skorzystania z konsultacji i wsparcia merytorycznego Partnera podczas pisania pracy. Autor najlepszej pracy wygra nagrodę finansową wysokości  5000 zł.

Czytaj więcej...

Informacja o uruchomieniu mpiBIM 2018-2019

Uruchamiamy kolejną edycję Międzywydziałowego Projektu Interdyscyplinarnego BIM (mpiBIM) Studenci 5 wydziałów stworzą 7 interdyscyplinarnych zespołów projektowych, przed którymi stanie zadanie opracowania koncepcji nowych budynków zlokalizowanych na terenie głównym PW.

Czytaj więcej...

Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca PW

Zapraszamy na nabory do Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Przesłuchania odbędą się 8 i 10 października o godz. 18:00 w DS "Riviera" pok. A222. Z nami będziesz mógł szkolić swój potencjał wokalny, taneczny i  muzyczny, będziesz miał szansę poznać nowych ludzi i być może znaleźć przyjaciół na długie lata. Zapraszamy również do sekcji muzycznej. ZALICZAMY WYCHOWANIE FIZYCZNE.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ CO OFERUJE ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ - http://www.zpitpw.pl/pl/oferujemy-zespolowiczom

Więcej informacji na www.zpitpw.pl oraz  www.facebook.com/zpitpw

Kursy języka angielskiego

Studium Języków Obcych PW, w ramach projektu NERW , organizuje kursy języka angielskiego. Obecnie prowadzimy rekrutację uzupełniającą na kursy przygotowujące do egzaminu IELTS.  Szczegółowa informacja znajduje się na naszej stronie internetowej: https://www.sjo.pw.edu.pl/NERW/zapisy_NERW.pdf

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator