Projekt "Przedsiębiorcza młodzież"

W ramach miejskiego Programu "Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych" realizowany jest projekt "Przedsiębiorcza młodzież", którego celem jest wsparcie inicjatyw i kreatywnych form działania młodych ludzi oraz tworzenie warunków do nabywania praktycznych umiejętności pracy metodą projektową.

Bliższe informacje dostępne na stronie www.pcyf.gov.pl w zakładce programy/realizowane/przedsiębiorcza młodzież/projekty społeczne. Termin składania wniosków upływa 26 kwietnia 2017.

Czy turystyka kulturowa jest cool?

Zapraszam na II Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców Czy turystyka kulturowa jest cool?, organizowaną przez Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

Czytaj więcej...

ERASMUS+ 2017/2018 praktyki

Rozpoczęła się rekrutacja na wyjazdy na praktyki w ramach programu ERASMUS+. Zapraszam do zapoznania się z informacją o programie. Zainteresowani proszeni są o aplikowanie i wypełnienie wniosków i dostarczenie ich do dnia 19 kwietnia 2017 do pok. 136. Do 24 kwietnia 2017 r opracowane zostaną listy rekrutacyjne, które do końca kwietnia zostaną przekazane do CWM.

Czytaj więcej...

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator