Akademia Budimex

W imieniu firmy Budimex zapraszamy studentów Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej  na spotkanie z naszymi specjalistami w ramach IX edycji Akademii Budimex.

Akademia Budimex odbywa się 7.03 (środa) w godzinach 10:00-15:00 na Wydziale Inżynierii Lądowej na ul. Lecha Kaczyńskiego 16 w Warszawie.

Głównym celem organizowanego wydarzenia jest podzielenie się doświadczeniami z naszych projektów, a także zaproszenie studentów Politechniki Warszawskiej do zdobywania doświadczeń zawodowych w Budimex (m.in. w ramach programu praktyk letnich i zawodowych).

Nasi eksperci będą dostępni dla studentów w godzinach 10-15. Każdy uczestnik będzie mógł porozmawiać osobiście z naszymi pracownikami.