Informacja o uruchomieniu mpiBIM 2018-2019

Uruchamiamy kolejną edycję Międzywydziałowego Projektu Interdyscyplinarnego BIM (mpiBIM) Studenci 5 wydziałów stworzą 7 interdyscyplinarnych zespołów projektowych, przed którymi stanie zadanie opracowania koncepcji nowych budynków zlokalizowanych na terenie głównym PW.

mpi.bim.pw.edu.pl

Zajęcia będą odbywały się w ramach przedmiotu obieralnego, spotkania koordynacyjne będą odbywały się w czwartki 14-18. W ramach niniejszego przedmiotu będą zorganizowane warsztaty koordynacyjne i wykłady, lecz znakomitą większość pracy studenci będą wykonywać w stworzonych zespołach międzybranżowych poza podanymi terminami.

Jeśli jesteś studentem studiów inżynierskich (od 7 semestru) lub studiów magisterskich na specjalnościach: Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja i Gazownictwo (COWiG) lub Inżynieria Sanitarna i Wodna (ISIW) lub Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja (COW) lub Zaopatrzenie w Wodę i Odprowadzanie Ścieków (ZWiOŚ) i masz odwagę podjąć wyzwanie pracy w międzywydziałowym zespole projektowym zapraszam do złożenia zgłoszenia (do 7 października 2018) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Proszę podać imię i nazwisko, specjalność, semestr studiów oraz krótko uzasadnić chęć włączenia się do projektu. Aplikację proszę wysłać z oficjalnego adresu e-mail PW. Wybór osób do projektu nastąpi 8 października 2018 r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na spotkanie informacyjne
5 października (piątek) o godzinie 14.15 do sali 210.

Zajęcia rozpoczynają się w czwartek 11 października 2018 r.

Serdecznie zapraszam.

Piotr Bartkiewicz