Badanie opinii na temat życia i studiowania w Warszawie

Urząd m.st. Warszawy rozpoczął badanie opinii studentek i studentów na temat życia i studiowania w Warszawie. Celem jest zebranie wiedzy jak studentki i studenci funkcjonują w mieście, czy angażują się w jego życie, jak korzystają z oferty miasta i uczelni, czego im brakuje i co chcieliby zmienić. Badanie zostało przygotowane we współpracy ze studentami zaangażowanymi w działalność Porozumienia Uczelni Warszawskich – organu zrzeszającego samorządy studenckie, w tym również Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej.

Czytaj więcej...

Innowacje w przemyśle

Uruchomiona została procedura zgłaszania uczestnictwa w Konkursie dla studentów INNOWACJE w PRZEMYŚLE Katowice 2019.

Udział w konkursie jest bezpłatny. 

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne. Prosimy o dostarczenie prac konkursowych do dnia 31 lipca 2019 r. Wręczenie nagród przyznanych przez Kapitułę Konkursu nastąpi podczas XVII edycji Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego KATOWICE 2019 oraz Targów EkoSpalanie & EkoTechnologie KATOWICE 2019  w dniu 12 września 2019 r. o godzinie 11.00 w sali audytoryjnej Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Rekrutacja na program Erasmus+ 2019-2020.

Zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji na wyjazdy w ramach mobilności programu Erasmus+ w roku 2019-2020.

Studenci, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i pobierają w bieżącym roku akademickim stypendium socjalne mogą ubiegać się o dodatkowe dofinansowanie wyjazdu. Dodatkowe dofinansowanie przysługuje też studentom o orzeczonym stopniu niepełnosprawności.

W bieżącym roku akademickim nastąpiły zmiany dotyczące wyjazdów na praktyki.

Konkurs na pracę dyplomową

Zapraszamy do zapoznania się z konkursem na najlepszą pracę inżynierską lub magisterską na temat domów pasywnych projektowanych w oparciu o polskie technologie i produkty.

Konkurs

Regulamin

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator