Inkubator Innowacyjności PW

serdecznie zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego zaprezentujemy dotychczasowe osiągnięcia Inkubatora Innowacyjności Politechniki Warszawskiej.

Rejestracja:  bit.ly/2TRKx6f

Działanie Inkubatora skierowane jest na wzmacnianie społeczności akademickiej i młodych przedsiębiorców w Warszawie, poprzez dostarczenie im kompleksowej oferty usług pozwalających na weryfikację oraz rozwój i skalowanie pomysłów biznesowych.

Na DemoDay będziecie mieli okazję poznać technologiczne start-upy - lokatorów Inkubatora Innowacyjności PW oraz pomysły biznesowe wspierane w ramach preinkubacyjnego programu, skierowanego do studentów Politechniki Warszawskiej: „Od pomysłu do projektu biznesowego".

DemoDay odbędzie się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek), w godzinach 11.00-13.00, w sali 4.01 CZIiTT PW (ul. Rektorska 4, Warszawa).

Szczegółowe informacje: www.cziitt.pw.edu.pl/demoday