Budżet Partycypacyjny PW

Szanowna Wydziałowa Społeczności,

Miło nam poinformować, że dwa projekty zgłoszone z naszej jednostki "Stacja Street Workout na terenie Kampusu Centralnego PW" oraz "Wypocznij na wydziale - open space dla studentów" zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu drugiej edycji Budżetu Partycypacyjnego Politechniki Warszawskiej.
-  "Stacja Street Workout na terenie Kampusu Centralnego PW".
Projekt zakłada montaż stacji do Street Workoutu na terenie Kampusu Centralnego PW. Realizacja ma się przyczynić do pobudzenia wśród studentów, pracowników oraz mieszkańców lokalnej społeczności aktywności fizycznej w parku ćwiczeń zapewniając bezpieczeństwo i dostosowanego do każdego wieku użytkowników. Projekt przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności Kampusu, zachęcając ludzi w każdym wieku do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w sposób aktywny i bezpieczny.

- "Wypocznij na wydziale - open space dla studentów".
Projekt zakłada stworzenie na Wydziale IBHiIŚ przyjaznego miejsca do wypoczynku między zajęciami dla wszystkich studentów. Kanapy i worki sako zapewnią wygodę, której dotychczas brakowało na Wydziale.

Uprzejmie zapraszamy zatem do wzięcia udziału w głosowaniu na nasze projekty :-)

Studenci głosują za pośrednictwem USOS. Pracownicy zaś w portalu SAP (w segmencie Uczelnia została utworzona specjalna zakładka, w której można znaleźć listę 17 pomysłów zgłoszonych przez studentów i pracowników naszej uczelni).

Od 30 marca do 27 kwietnia każdy z Państwa będzie mógł oddać głos na jeden projekt.

Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia,
Zespół Biblioteki WIBHIiIŚ PW

#budzetpartycypacyjnyPW #PolitechnikaWarszawska #społeczne #głosowanie #WUT #WarsawUniversityofTechnology #wibhiis