Świadczenia z Funduszu Pomocy Materialnej dla Studentów i Doktorantów Politechniki Warszawskiej w r.a. 2017/2018

STYPENDIA 2017/2018

Wnioski można składać w pok. 136 do dnia 16.10.2017 (poniedziałek). Do każdego wniosku należy dołączyć zał. nr 9 - Oświadczenie o niepobieraniu świadczeń pomocy materialnej na więcej niż jednym kierunku studiów.

Wnioski o przyznanie stypendium rektora za wyniki w nauce proszę składać bez potwierdzonej średniej ocen (studenci systemów SOS i USOS). Nowi studenci studiów magisterskich, którzy nie są absolwentami PW muszą dołączyć do wniosku Suplement.

Podstawowym aktem prawnym jest Zarządzenie nr 44/2017 w sprawie wprowadzenia Regulaminu ustalania wysokości, przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej dla studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej na rok akademicki 2017/2018.

Proszę o zapoznanie się z Regulaminem i składanie wniosków na aktualnych formularzach.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Biura Spraw Studenckich (http://www.bss.ca.pw.edu.pl/Do-pobrania/Akty-prawne/Pomoc-materialna), a dokumenty można pobrać tutaj (http://www.bss.ca.pw.edu.pl/Do-pobrania/Wnioski-i-formularze/Pomoc-materialna)

Wnioski należy wypełniać ELEKTRONICZNIE, wydrukować, podpisać i dostarczyć do dziekanatu.

Wnioski o: stypendia socjalne, stypendia dla osób niepełnosprawnych, zapomogi przyjmowane są przez cały rok akademicki.

Stypendia rektora dla najlepszych studentów przyznawane będą WYŁĄCZNIE NA WNIOSEK.

Zgodnie z Zarządzeniem Dziekana WIBHiIŚ uzgodnionym z Wydziałową Radą Samorządu Studenckiego, stypendia rektora dla najlepszych studentów za wyniki w nauce będą przyznawane na okres jednego semestru (5 miesięcy). W semestrze zimowym wnioski przyjmowane są do 14 października 2016, w semestrze letnim do 3 marca 2017. Zgodnie z Regulaminem, średnia ocen będzie obliczana z dwóch ostatnich semestrów. Przy wyznaczaniu średniej pod uwagę brane są oceny uzyskane ZGODNIE Z PLANEM STUDIÓW.”

Załączniki:
Regulamin FPMSiD 2017/2018
Instrukcja wypełniania wniosku
Załącznik 01 - Zasady postępowania
Załącznik 02 - Zasady ustalania dochodu
Załącznik 02_1 - Dochód ryczałtowy
Załącznik 02_2 - Dochód nie podlegający opodatkowaniu
Załącznik 02_3 - Składka zdrowotna
Załącznik 02_4 - Brak dochodu
Załącznik 03 - Procedura za wyniki w nauce
Załącznik 04 - Wykaz olimpiad
Załącznik 05 - Punkty naukowe