Świąteczny Kiermasz PW. Zaangażujmy się

Zapraszamy społeczność uczelni do wspólnej inicjatywy na rzecz szczególnie uzdolnionych studentów i doktorantów PW.
Do 23 września br. prosimy o zgłoszenia wszystkich osób zainteresowanych nieodpłatnym przekazaniem wykonanego przez siebie rękodzieła na Świąteczny Kiermasz PW.

W tym roku, Biuro Komunikacji i Promocji planuje zmienić formułę Świątecznego Kiermaszu PW. W związku z tym poszukujemy różnego rodzaju rękodzieła, wykonanego przez naszych pracowników oraz studentów. Mogą to być m.in. bransoletki, rysunki, obrazy, stroiki, ceramika, odzież itp. Zależy nam na bezpłatnym przekazaniu takich prac wraz z informacją o autorze oraz bezpośrednim kontaktem. Dla wykonawców będzie to okazja do promocji swoich wyrobów a także możliwość dalszej, ewentualnej dystrybucji. Pozyskane podczas kiermaszu środki zostaną przekazane na świąteczne stypendia dla studentów.

Przez najbliższe dwa tygodnie, tj. do 23 września br. Biuro Komunikacji i Promocji PW czeka na Państwa zgłoszenia.

Zapraszamy do kontaktu:

Magda Krajewska: magdalena.krajewska@pw.edu.pl