27. Inżynierskie Targi Pracy – 30­, 31.03.2021

Oferty pracy, praktyk i staży, webinary, wideorozmowy z przedstawicielami firm – to czeka na uczestników Inżynierskich Targów Pracy (30­–31 marca 2021 roku). Wydarzenie organizowane przez grupę studentów ze Stowarzyszenia Best Warsaw w tym roku odbędzie się w nowej odsłonie – online.

Znaleźć ofertę dla siebie

Na specjalnie przygotowanej platformie studenci oraz absolwenci będą mogli poznać oferty pracy, praktyk oraz staży w krajowych i międzynarodowych firmach z branży technicznej i nie tylko. Wśród tegorocznych wirtualnych wystawców będą m.in. P&G, Orange, Olx, Mars, Devapo, PGNiG, T-mobile, Trumpf i wiele innych. W sumie zaprezentuje się 61 firm.

Targi to szansa, by rozpocząć lub rozwinąć swoją zawodową karierę.

Rejestracja na ITP

Dowiedzieć się więcej

W ramach targów uczestnicy będą mogli wziąć udział w webinarach przygotowanych przez firmy.

– Oferta webinarów dla uczestników jest naprawdę bogata – mówi Konrad Owsikowski, odpowiedzialny za zarządzanie warsztatami. – Tegoroczne targi oferują aż 30 webinarów – tematyka, jak co roku zresztą, będzie bardzo różnorodna!

Zapisy na webinary

Porozmawiać o pracy i pracodawcach

Targi kojarzą się nam ze spotkaniami i rozmowami. Nie mogło ich więc zabraknąć.

– Staraliśmy się zapewnić wierne odwzorowanie kontaktu przedstawicieli firm ze studentami – mówi Mateusz Roszkowski, odpowiedzialny za zorganizowanie platformy na wydarzenie. – Dzięki wykorzystanej przez nas platformie możliwe będzie przeprowadzanie wideorozmów oraz kontakt poprzez czat.

Podczas targów poznamy też zwycięzcę Plebiscytu Pracodawca dla Inżyniera, czyli najbardziej atrakcyjnego pracodawcę według studentów i absolwentów.

Jak zorganizować targi online?

Inżynierskie Targi Pracy do tej pory odbywały się w Gmachu Głównym PW. Teraz, ze względu na pandemię, przenoszą się do przestrzeni wirtualnej. A to wielkie wyzwanie.

– Trzeba przyznać, że jeszcze pod koniec 2020 roku sama forma wydarzenia stała pod znakiem zapytania – mówi Katarzyna Modrzyńska, koordynator wydarzenia. – Dzięki nawiązaniu współpracy z XOR.io i wielkiemu zaangażowaniu 14-osobowej grupy projektowej powstało wydarzenie o praktycznie nowej formule. Nasze Stowarzyszenie naprawdę potrafi zorganizować świetne targi stacjonarne, z kolei finał projektu w formie online był nie lada wyzwaniem. Niemniej jednak mamy nadzieję, że sprostamy oczekiwaniom studentów oraz firm.

Co warto podkreślić, platforma umożliwia zmianę języka w witrynie na angielski, co ułatwi udział w targach osobom nieznającym języka polskiego.

– Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – zachęca Grzegorz Charycki, marketingowiec w projekcie.

Dołącz do wydarzenia

Więcej informacji o Inżynierskich Targach Pracy

Zespół ze Stowarzyszenia Best Warsaw organizujący 27. Inżynierskie Targi Pracy:

• Katarzyna Modrzyńska – koordynatorka wydarzenia
  • Bartosz Zborowski – organizacja pracy i motywacji członków grupy
  • Aleksandra Marchwińska – opiekun wydarzenia
  • Konrad Owsikowski – treść wydarzenia
  • Mieszko Niewiarowski – IT
  • Mateusz Roszkowski – logistyka
  • Katarzyna Rembecka – kontakt z firmami
  • Julian Haładus – kontakt z firmami
  • Natan Orzechowski – kontakt z firmami
  • Magdalena Żywólko – kontakt z firmami
  • Michał Kwietniewski – PR media
  • Agata Oleśniewicz -–PR jr.
  • Grzegorz Charycki – PR marketing
  • Maria Górska – PR grafika