Zaproszenie na Seminarium Naukowe Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej – 13.04.2021

Uprzejmie informujemy, że po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 zostają wznowione spotkania organizowane w ramach Seminarium Naukowego Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Obecnie wydarzenia będą realizowane w trybie zdalnym na platformie wideokonferencyjnej Webex.

Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie realizowane w ramach Seminarium Naukowego Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, które odbędzie się dnia 13 kwietnia 2021 roku (wtorek) o godz. 15:00.

Swoje wystąpienie pt. „Zarządzanie w dobie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw” zaprezentuje Dr hab. Stanisław Łobejko, prof. SGH ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Wszystkie spotkania seminaryjne mają charakter otwarty, w związku z tym zapraszamy do udziału wszystkie zainteresowane osoby.

Uczestnictwo w spotkaniu będzie możliwe przez dołączenie do grupy na platformie Webex za pomocą otrzymanego linku. Dane do logowania będą udostępnione po wcześniejszej rejestracji, poprzez zgłoszenie chęci uczestnictwa do dnia 12 kwietnia 2021 r. do godz. 12 pod linkiem:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=nCJQO3jNiEWbz5e3Yp4vD9p0yZgKUaZIlXIGAjVVEkxUNThXSUZTVFRVODg1WlFHMDNEQ1FSWjczRC4u

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w całym cyklu spotkań – szersze informacje są dostępne na stronie internetowej Seminarium Naukowego Wydziału Zarządzania PW 

 

Zmiana rozmiaru fontu