Absolwentówka 2024

– Coś się kończy – powiedział Geralt z wysiłkiem. – Coś się kończy, Jaskier.
– Nie – zaprzeczył poważnie poeta. – Coś się zaczyna.
Andrzej Sapkowski, Maladie i inne opowiadania

Władze Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska oraz Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Inżynierii Sanitarnej, Wodnej i Środowiska Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszają do udziału w Absolwentówce 2024, podczas której będziemy świętowali ten czas, kiedy może i coś się skończyło, ale, zarazem, coś innego się zaczęło. Czas, gdy, zostawiwszy za sobą sale wykładowe i wydziałowe laboratoria, pójdziecie tam, gdzie czekają na Waszą wiedzę, doświadczenie i umiejętności, w owych salach i laboratoriach uzyskane.

Ubrani w eleganckie togi i birety, z dyplomami w dłoniach, powspominajmy wspólnie to, co było, i porozmawiamy o tym, co jest i co będzie. Powspominajmy, może i pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. 

Zapraszamy Was serdecznie na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów, która odbędzie się 5 października 2024 roku o godzinie 12:00 w Małej Auli Politechniki Warszawskiej, pl. Politechniki 1.

Podczas uroczystości wręczane będą Złote Dyplomy Absolwentom rocznika 1973/1974 oraz dyplomy Absolwentom roczników 2023/2024.

Udział w Uroczystości jest bezpłatny, jednak wymaga zapisania się poprzez poniższy formularz:

 

Termin przesyłania formularza rejestracyjnego upływa w dniu 23.09.2024 r. lub wcześniej, po wyczerpaniu puli dostępnych miejsc.

Niniejsza strona będzie na bieżąco aktualizowana, i znajdować się tu będą wszystkie niezbędne informacje. O aktualizacjach będziemy informować wszystkich zapisanych drogą mailową. 

 

Zmiana rozmiaru fontu