Bezpłatne szkolenia dla studentów w ramach projektu NERW 2 PW

Studentów PW zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia zapraszamy do udziału w bezpłatnych kursach online z zakresu programowania z użyciem pakietu R (poziom podstawowy i zaawansowany) oraz bezpłatnym szkoleniu online dotyczącym wykorzystania arkusza kalkulacyjnego MS Excel (poziom zaawansowany).

• Zainteresowanych szkoleniem z programowania z użyciem pakietu R prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod tym adresem.
  • Rejestracja na szkolenie z zakresu wykorzystania arkusza kalkulacyjnego MS Excel (wraz z egzaminem MOS Excel Expert 2016) odbywa się pod tym adresem.

Zapisy trwają do 3 marca 2021 r. Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji zamieszczonymi w Regulaminie rekrutacji.

Szkolenia zostaną przeprowadzone w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Więcej informacji na stronie www.pw.edu.pl/Aktualnosci/Bezplatne-szkolenia-dla-studentow-w-ramach-projektu-NERW-2-PW/