Biznes na Środowisku – konsulting w zrównoważonym budownictwie

Zapraszamy na seminarium z cyklu “Biznes na środowisku”. Tym razem, dr inż. Piotr Bartkiewicz, prof. PW (Partner Go4Energy), opowie o konsultingu w zrównoważonym budownictwie 2021.

W ramach spotkania przedstawiony zostanie rynek nieruchomości komercyjnych będący przyszłym miejscem pracy dla wielu absolwentów. Nowe trendy w budownictwie zostaną zaprezentowane przez pryzmat firm konsultingowych wspierających budownictwo zrównoważone. Omówione zostaną kulisy funkcjonowania konsultingu pod kątem realizowanych projektów oraz wymagań jakie stawiają przyszłym pracownikom. Dodatkowo spróbujemy zastanowić się nad nowymi wyzwaniami przed jakimi stoi rynek nieruchomości w najbliższych latach wraz z pomysłami na ich realizację.
Czy studenci znając przyszłość są w stanie wprowadzić swoje idee w biznes i jak można je zrealizować? – to pytanie na które na zakończenie spróbujemy wspólnie znaleźć odpowiedź.
Serdecznie zapraszamy!

Seminarium odbędzie się 23 listopada 2021 r. w godzinach 14:15-16:00 w sali 26 Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

Zapisy (do 20.11.2021) online, za pośrednictwem formularza: