Drzwi Otwarte 2023

Drzwi do nas są otwarte zawsze, ale jest taki dzień w roku, kiedy nawet na moment się nie zamykają. Na wszystkich, którzy są #zawszeciekawi – świata, ale także informacji o naszych kierunkach, rekrutacji, życiu studenckim i całej Politechnice zapraszamy 20 maja 2023 roku w godz. 10.00-15.00 do Gmachu Głównego i na Wydziały PW.

Grafika zapowiadająca Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2023
Spotkajmy się na Politechnice Warszawskiej!

 

W jednej z najpiękniejszych przestrzeni Warszawy – w Dużej Auli Gmachu Głównego (Pl. Politechniki 1) pojawią się stanowiska wszystkich Wydziałów PW, Ośrodka Kształcenia na Odległość, Szkoły Doktorskiej i innych politechnicznych jednostek oraz programów. Centralne miejsce zajmie ogólne stoisko poświęcone rekrutacji na studia. Wszędzie o naszej Uczelni opowiadać będą najlepsi możliwi przewodnicy – studenci, doktoranci i pracownicy. To będzie okazja, żeby zadać nurtujące pytania o studia i po prostu poznać ludzi z Politechniki.

Wszystko, co trzeba wiedzieć o kierunkach, zasadach i terminach rekrutacji, przybliżymy podczas prezentacji. Widzimy się na niej w Małej Auli Gmachu Głównego (II piętro, sala 237) – i to dwukrotnie – o godz. 11.00 i 13.00. Będziemy nie tylko mówić, ale też pokazywać. W naszym centralnym budynku i przed nim będzie można podziwiać inżynierskie projekty i pomysły. Nie zabraknie niespodzianek.

Swoje atrakcje przygotowują również Wydziały PW.

Spotkanie na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska

Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Gmach Wydziału, ul. Nowowiejska 20

  • 12.00-13.00 – Prezentacja wydziału, kierunki studiów, rekrutacja, spotkanie z samorządem i kołami naukowymi, Q&A (sala 26)
  • Od 13.00 – zwiedzanie Wydziału

Więcej informacji o Drzwiach Otwartych PW tutaj –>

Zmiana rozmiaru fontu