Festiwal Nauki w Szkole Podstawowej Przymierza Rodzin nr 3

Bielańska Szkoła Podstawowa Przymierza Rodzin nr 3 organizuje w dn. 20-21.01.2022 Festiwal Nauki. Jest to odpowiedź na potrzeby poznawania przez młodych ludzi fenomenu przyrody w sposób ciekawy i twórczy. Uczniowie przygotowywali, przez jeden semestr, eksperymenty i projekty badawcze z różnych dziedzin przyrody. Podczas festiwalu zaprezentują efekty swojej pracy, zaś naukowcy – m.in. Dr hab. inż. Apoloniusz Kodura z naszego Wydziału – opowiedzą im, jakie metody badawcze mają zastosowanie w projektach inżynierskich i naukowych.

Serdecznie gratulujemy młodym adeptom nauki i cierpliwie czekamy na rekrutację na nasz Wydział mając nadzieję, że – w nieodległej przyszłości – wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w tym Festiwalu, zostaną naszymi studentami! 🙂