Warsztaty online – Jak radzić sobie ze stresem przed rozmową kwalifikacyjną? 30.06.2021

Jak radzić sobie ze stresem przed rozmową kwalifikacyjną?
Biuro Karier PW oraz DANONE zapraszają na warsztaty online dotyczące stresu i sposobów radzenia sobie z nim również przed rozmową rekrutacyjną.

Webinar “Jak radzić sobie ze stresem przed rozmową kwalifikacyjną?”

30 czerwca 2021 (środa), 15:00-17:00

Zapisane osoby otrzymają mailowo link do spotkania godzinę przed webinarem.
Webinar odbędzie się z wykorzystaniem platformy WEBEX.
Podczas warsztatów dowiesz się m.in czym jest stres, jak sobie z nim radzić oraz jak odpowiednio przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Warsztaty poprowadzą Aneta Milczarek i Milena Kwiatkowska.

Aneta Milczarek – w grupie spółek DANONE pracuje od 2 lat – na co dzień zajmuje się rekrutacją kandydatów na stanowiska stażowe, specjalistyczne oraz managerskie, głównie w obszarze operacji i łańcucha dostaw. Ukończyła studia na kierunku Zarządzanie, a z rekrutacją zawodowo związana jestem od przeszło 5 lat.

Milena Kwiatkowska – w grupie spółek DANONE pracuje od 2 lat – zajmuje się wsparciem managerów w procesach rekrutacyjnych w obszarze Topline (sprzedaż&marketing) oraz Business Support (IT/finanse) od stanowisk stażowych, specjalistycznych po managerskie. Ukończyła studia w kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i od 2014 r. zawodowo związana z obszarem rekrutacji.

Zapraszamy do sprawdzenia ofert rekrutacyjnych firmy DANONE:  Careers at Danone | Danone

Rejestracja na webinar możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. Zapisane osoby otrzymają mailowo link do spotkania godzinę przed webinarem. Webinar odbędzie się z wykorzystaniem platformy WEBEX.

Więcej informacji na stronie Biura Karier PW

Zmiana rozmiaru fontu