Kiermasz Świąteczny PW 2022

To już tradycja, że na początku grudnia na placu przed Gmachem Głównym stają domki ze świątecznymi specjałami. Tak będzie też w tym roku. Zapraszamy wszystkich od 1 do 3 grudnia w godz. 10.00-18.00.

Centralnym punktem Kiermaszu Świątecznego PW 2022 będzie oczywiście domek z politechnicznymi gadżetami. Wśród nich nie zabraknie nowych wzorów kultowych skarpetek PW. Przygotowaliśmy też m.in. kubki, torby, gry i słodycze. Po raz pierwszy na naszym Kiermaszu pojawi się również rękodzieło wykonane i przekazane przez studentów, doktorantów i pracowników PW.

Wszystkie gadżety i wyroby będzie można otrzymać w zamian za datek – jak co roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na Stypendium pod choinkę – specjalne wyróżnienie dla zdolnych i aktywnych studentów i doktorantów PW. Uwaga, datki przyjmujemy tylko w gotówce, ale najbliższy bankomat jest w holu Gmachu Głównego.

1 grudnia, czyli pierwszego dnia Kiermaszu poznamy laureatów tegorocznej edycji Stypendium i uroczyście wręczymy im nagrody. Fundusze na ten cel zgromadziliśmy dzięki hojności uczestników ubiegłorocznego Kiermaszu – dzięki temu rozdysponujemy 27 420,60 zł.

Pierwszego dnia Kiermaszu odbędzie się także premiera nowej świątecznej iluminacji Gmachu Głównego.

 

Więcej informacji na stronie: https://pw.edu.pl/Aktualnosci/Przed-nami-Kiermasz-Swiateczny-PW-2022

Zmiana rozmiaru fontu