NERW 2 PW | Rekrutacja na warsztaty “Elektronika. Podstawy Arduino” w ramach programu PW MAKERS

Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców  CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału w bezpłatnych warsztatach elektroniki – Podstawy Arduino.

Termin: 28, 29, 30 stycznia 2022 r. W piątek 28 stycznia warsztaty trwają od 16:00 do 20:00, w sobotę (29) i niedzielę (30) od 10:00 do 17:00.

Opis kursu znajdziecie Państwo na stronie projektu.
Zajęcia zostaną przeprowadzone w sali 3.09 mieszczącej się na III piętrze Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4
W celu zapisania się na warsztaty prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod tym linkiem.  Rekrutacja na warsztaty trwa do 16 stycznia do północy.
Prosimy również o zapoznanie się z Regulamin rekrutacji  i Oświadczenie uczestnika projektu 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców CZIiTT PW
e-mail: Drimn.Cziitt@pw.edu.pl
tel.: 22 234 14 25

Warsztaty są realizowane w ramach zadania 11 projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpracawspółfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Więcej informacji na stronie: www.nerw.pw.edu.pl/Aktualnosci/NERW-2-PW-Rekrutacja-na-warsztaty-Elektronika.-Podstawy-Arduino-w-ramach-programu-PW-MAKERS4

Zmiana rozmiaru fontu