Oferty dla studentów poszukujących praktyk oraz wakacyjnej pracy w interesujących branżach

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich studentów poszukujących praktyk oraz wakacyjnej pracy w interesujących branżach do skorzystania z platformy Career Center na portalu BK PW.

Z myślą o studentach, którzy z powodu obostrzeń mają ograniczone możliwości zlokalizowania miejsca praktyk studenckich lub długo szukają wakacyjnej pracy, przeprowadziliśmy akcję specjalną wśród pracodawców. Zaapelowaliśmy do WSZYSTKICH REKRUTERÓW, z którymi współpracujemy, by skierowali swoje oferty do Was. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Z efektów naszej akcji możecie już korzystać. Jak?

  • Stwórzcie profil lub zalogujcie się do Waszego profilu na portalu BK PW: CAREER CENTER BK PW
  • Wybierzcie zakładkę OFERTY i sprawdzajcie ogłoszenia.
  • Opcjonalnie w ofertach pracy i praktyk szukajcie zdania: „Poniższe ogłoszenie dedykowane również studentom poszukującym miejsca na realizację obowiązkowych praktyk studenckich.”
  • Pamiętajcie: będziecie widzieć ogłoszenia zgodnie z kryteriami, które wybraliście tworząc swój profil. Część ofert zobaczycie tylko jeśli w swoim profilu wskazaliście wydział, na którym studiujecie.
  • Możecie zaznaczyć tag „Oferuje praktyki”, by spośród ofert pracy wyszukać pracodawców, którzy oprócz publikowanych pracy generalnie wyrazili otwartość na organizację praktyk.

Powodzenia w aplikowaniu! A jeśli chcecie dopracować CV lub lepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, to zapraszamy na konsultacje online ze specjalistami z Biura Karier PW.

Więcej informacji na stronie Biura Karier Politechniki Warszawskiej

Zmiana rozmiaru fontu