Oferty szkoleniowe i kursy ENHANCE w 2024 r.

W imieniu Centrum Współpracy Międzynarodowej zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń i kursów ENHANCE w 2024 r.

oferty szkoleniowe ENHANCE 2024

Oferty szkoleniowe ENHNCE.

Udział w szkoleniach i kursach daje niepowtarzalną szansę zdobycia nowych umiejętności w międzynarodowym zespole i poznania specjalistów z wielu – zarówno popularnych, jak i niszowych – dziedzin.

Poniżej prezentujemy aktualne oferty szkoleniowe ENHANCE:

1) Anti-bias lunch break

Cieszymy się, że kwestia przeciwdziałania uprzedzeniom angażuje coraz więcej osób ze społeczności ENHANCE. Dotychczas odbyło się 8 spotkań, w których łącznie wzięło udział ponad 150 uczestników. Szkolenie trwa tylko 60 minut i można w nim wziąć udział np. podczas lunchu.  Do wyboru są następujące terminy: 20 i 29 lutego oraz 7 i 14 marca 2024 r.
Szczegóły: https://forms.office.com/e/ALyZnDySBJ

2) Seminarium przedwyjazdowe dla studentów ENHANCE

Trzygodzinne seminarium przedwyjazdowe przeznaczone jest dla studentów, którzy wybierają się wkrótce na jedną z uczelni ENHANCE. Uczestnicy seminarium zdobędą umiejętności w zakresie komunikacji i wrażliwości międzykulturowej, a także poznają podstawy, na których budowane są nasze uprzedzenia i techniki pozwalające sobie z tymi uprzedzeniami radzić. Do wyboru są następujące terminy: 27 lutego, 25 czerwca, 5 września i 14 listopada 2024 r. Godziny seminariów są stałe: od 9.00 do 12.00.
Szczegóły i rejestracja tutaj: https://forms.office.com/e/D5UkLTcPp4

3) Jakich ofert szkoleniowych szukasz?

Czy istnieje jakieś konkretne zagadnienie z zakresu różnorodności, równości płci lub integracji, które chciałbyś poznać? Coś, co jest potrzebne Tobie, Twoim kolegom lub studentom? Możesz łatwo podzielić się z nami swoimi oczekiwaniami tutaj (ankieta jest anonimowa): https://www.menti.com/alqp64emkckh

Zachęcamy studentów i pracowników PW do wzięcia udziału w tych spotkaniach.

Więcej informacji: OFERTY SZKOLENIOWE I KURSY ENHANCE W 2024 r. / Ważne informacje / Aktualności / Strona główna – Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Warszawskiej (pw.edu.pl)

 

Zmiana rozmiaru fontu