Poradnik dla kandydatów na studia i studentów PW

Prezentujemy nową publikację naszego Działu Badań i Analiz „Jak w pełni wykorzystać czas studiów? Rady absolwentów Politechniki Warszawskiej dla kandydatów na studia i studentów”, skierowaną do przyszłych oraz obecnych studentów PW.

Dzięki 110 wywiadom z absolwentami i absolwentkami PW powstał zestaw porad, których celem jest inspiracja dla młodych osób. Znajdują się tam informacje dotyczące tego, jak dobrze zorganizować swój czas na studiach, jak dzięki Politechnice Warszawskiej wspierać pasje,  jak osiągnąć sukces zawodowy i stale się rozwijać.

Poradnik odwołuje się do szerokich i różnorodnych doświadczeń absolwentek i absolwentów PW, którzy pamiętali o tym, że studia to nie tylko zajęcia, ale wiele szans i przygód, które pamięta się całe życie.

Poradnik dla kandydatów i studentów_wersja mobilna

Poradnik dla kandydatów i studentów

Więcej informacji na stronie: www.cziitt.pw.edu.pl/poradnik-dla-kandydatow-na-studia-i-studentow-pw/