Smart Festival – trwają zapisy

Zapraszamy do wzięcia udziału w Smart City Innovation Ecosystems Festival, wydarzeniu organizowanym przez Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT. Jego celem jest zbudowanie platformy wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy środowiskami nauki, władz publicznych, biznesu i obywateli.

 Na 28, 29 i 30 maja jest zaplanowany hackathon dla studentów, doktorantów oraz środowisk startupowych. Zespoły uczestników będą pracować nad rozwiązaniami dotyczącymi wyzwań istotnych dla celów polityki spójności, związanymi z obszarami:

  • Smart City,
  • cyfryzacji,
  • bionanotechnologii w zastosowaniach medycznych.

Wydarzenie odbędzie się w trybie hybrydowym, uczestnicy mogą się zgłaszać do wirtualnego lub stacjonarnego maratonu projektowania. Formularz rejestracji uczestników jest dostępny pod tym adresem.

 Trwają również zapisy na dwudniową konferencję, która odbędzie się 9 i 10 czerwca. Wydarzenie będzie skoncentrowane na roli miejskich ekosystemów innowacji w kontekście wyzwań, przed jakimi stoi Unia Europejska. Konferencja jest otwarta dla wszystkich. Rejestracja odbywa się pod tym adresem.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie smartfestival.eu.

 

Zmiana rozmiaru fontu