Spotkanie w ramach Akceleratora Kariery “Nawyki sukcesu” – 1.12.2021

Biuro Karier PW oraz AVL Software and Functions zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej na spotkanie w ramach Akceleratora Kariery (projekt bez ograniczeń lat i kierunków studiów): “Nawyki sukcesu”.

Kiedy, gdzie: 1.12.2021 (środa), godz. 16:15-17:45uwaga: możliwy wybór formy uczestnictwa z dwóch dostępnych (zdalna i stacjonarna – te osoby, które zdecydują się na udział zdalny, dzień przed spotkaniem otrzymają link do spotkania planowanego na platformie Webex).

Lokalizacja stacjonarnego spotkania zostanie uzupełniona (kampus centralny PW).

O nawykach sukcesu opowie Wam Maciej Dryjański – Absolwent Politechniki Warszawskiej, na Wydziale Elektrycznym. Ukończył studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej oraz kursy Zarządzania Zespołami Ludzkimi na Business Harvard School.Związany z branżą motoryzacyjną od ponad 10 lat. Jego obszar kompetencji jest powiązany z inżynierią systemów napędowych w pojazdach hybrydowych i elektrycznych. Od 2015 roku zawodowo związany z firmą AVL Software and Functions, najpierw, jako Senior Developer a obecnie Lider Techniczny, odpowiedzialny za zarządzanie 3 zespołami inżynierskimi. W trakcie swojej kariery zawodowej poruszał się zarówno w obszarach technicznych takich jak integracja, testowanie i projektowanie systemów bateryjnych dla pojazdów, oraz tych związanych z umiejętnościami miękkimi jak np. budowanie i motywowanie zespołów projektowych czy zarządzanie projektem w branży motoryzacyjnej.

W PROGRAMIE:

o W ramach krótkiego wykładu Maciej opowie o tym w jaki sposób zaszczepić w sobie nawyki, które wpłyną na wasze codzienne działania i jak przeniosą się one na wasze przyszłe sukcesy.

o Konkretne przykłady wraz z wytłumaczeniem jak one wpływają na nasze samopoczucie.

o Wizualizacja – klucz do sukcesu – metoda, która się sprawdza.

o Czym jest sukces – otwarta dyskusja i spojrzenie z punktu widzenia wielu osób.

Zapisy trwają do 30.11.2021 do godz. 14:00.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.