Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze 2023

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Inżynierii Sanitarnej Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza na  Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze, które odbędzie się w dniu 18 marca 2023 r. w sali 26 Gmachu Wydziału Instalacji, Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska przy ul. Nowowiejskiej nr 20 (na parterze, z lewej strony portierni). Obrady rozpoczną się od godziny 15:00.

Po zakończeniu obrad zapraszamy również na tradycyjny poczęstunek (który odbędzie się w Sali „Rady Wydziału” na I piętrze, obok Dziekanatu), podczas którego będzie można powspominać czasy studenckie!

Ze względu na przewidywane zmiany we władzach Stowarzyszenia, związane z upływającą kadencją i wybory nowych władz prosimy o obowiązkowe przybycie i udział w wyborach.

Zapraszamy również wszystkie osoby, które chciałyby przyłączyć się do naszego Stowarzyszenia!

SAIS | Stowarzyszenie Absolwentów Inżynierii Sanitarnej