WARSZTATY Jak znaleźć pierwszą pracę? / Projektor Kariery – 4.03.2021

Aby znaleźć pierwszą pracę warto:

  • mieć pomysł na siebie
  • świadomie budować swoją markę osobistą
  • posiadać skuteczne CV
  • prowadzić profil na LinkedInie
  • wiedzieć gdzie szukać ofert pracy
  • wiedzieć co robić, a czego nie robić w procesie poszukiwania pierwszej pracy
  • umieć przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na praktyczne warsztaty online, w trakcie których uzyskasz przydatne informacje i opracujesz swój plan na znalezienie pracy zgodnie z powyższymi wskazówkami.

Program warsztatu:

1. Samopoznanie

2. Marka osobista

3. Jak efektywnie poszukiwać pracy?

4. Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

 

Prowadzące:

Aneta Dreksler  doradczyni zawodowa, coach kariery, trenerka. Skończyła liczne kursy poszerzające jej kompetencje zawodowe. Wspiera studentów w wytyczaniu ich ścieżki kariery i przygotowaniu do wkroczenia na rynek pracy. Duży nacisk kładzie na budowanie zdrowego podejścia do pracy, pozwalającego uniknąć w przyszłości wypalenia zawodowego.

Joanna Dostal – Kielczyk – doradca zawodowy, psycholog, trener, certyfikowany konsultant metody MTQ48 Mental Toughness badającej Odporność Psychiczną. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, poszukującymi swojej ścieżki zawodowej. Pomaga studentom w przygotowaniach do spotkania z pracodawcą.

 

Informacje organizacyjne:

DATA: 04.03.2021 (czwartek), w godz. 14:00 – 16:00

Wydarzenie realizowane online.

Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź), czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center – wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji na stronie Biura Karier PW: www.bk.pw.edu.pl

Zmiana rozmiaru fontu