Wyniki konkursu BEYOND POB II

W rozstrzygniętym konkursie na granty badawcze BEYOND POB II do finansowania skierowano 13 projektów. Punktowy próg odcięcia dla wniosków, które nie uzyskały finansowania w konkursie BEYOND POB II to 140 punktów.

Miło nam poinformować, że jedną z laureatek konkursu BEYOND POB II została pani Profesor Małgorzata Wojtkowska, serdecznie gratulujemy.

Finansowanie uzyskał także projekt pt. “Opracowanie automatycznych metod globalnej klasyfikacji pokrycia i użytkowania terenu dla wybranych klas tematycznych”, którego kierownikiem jest dr inż. Artur Nowakowski z Wydziału Geodezji i Kartografii. Wykonawcami projektu będą Prof. Jarosław Zawadzki i dr inż. Karol Przeździecki z Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

Lista laureatów konkursu BEYOND POB II (.pdf, 156,91 kB)

Więcej informacji na stronie: www.badawcza.pw.edu.pl/Aktualnosci/Wyniki-konkursu-BEYOND-POB-II