Zagłosuj na nauczycieli akademickich z PW

Wśród dydaktyków nominowanych przez studentów do nagrody w kategorii „Nauczyciel Roku” w ramach Plebiscytu Edukacyjnego. Konkurs organizują „Polska Times”, i.pl oraz Nasze Miasto jest nauczycielka z WIBHIŚ.

dr inż. Anna Charkowska, Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska

Adiunkt w Zakładzie Klimatyzacji i Ogrzewnictwa. W ramach pracy zawodowej i zajęć dydaktycznych zajmuje się zagadnieniami związanymi z systemami i urządzeniami wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi, komfortem i dyskomfortem cieplnym na stanowiskach pracy, filtracją powietrza, jakością powietrza wewnętrznego, rozwiązaniami wentylacji i klimatyzacji dla pomieszczeń czystych, stanem higienicznym instalacji wentylacyjnych oraz wentylacją i klimatyzacją technologiczną.

Rzeczoznawca Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych, audytor techniczny w zakresie laboratoriów badawczych w Polskim Centrum Akredytacji. Członek stowarzyszenia IBPSA Polska (International Building Performance Simulation Association).

Autorka ponad 220 publikacji, promotorka ponad 90 prac dyplomowych.

Głosować można poprzez stronę internetową konkursu.

Źródło: https://pw.edu.pl/Aktualnosci/Zaglosuj-na-nauczycieli-akademickich-z-PW