Zapraszamy do Sciencepreneurs’ Club

Sciencepreneurs’ Club to miejsce dla przedsiębiorczej społeczności Politechniki Warszawskiej. Dla przedsiębiorczych naukowców i innowatorów. Spotykamy się co miesiąc, żeby w luźnej, nieformalnej atmosferze wymienić się wiedzą i doświadczeniem, podzielić cennymi lekcjami i founders’ stories, zainspirować i zmotywować oraz poznać.

Gościem najbliższego spotkania będzie Urszula Gielniowska – CEO Wellneskin (https://www.linkedin.com/in/urszulagielniowska).

Temat spotkania: “Pivoty w życiu startupera”

Urszula Gielniowska to startuperka technologiczna z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie dofinansowań i rozliczania funduszy europejskich. Laureatka Mazovian Startup IV. Jej firma Wellneskin jest lokatorem Inkubatora Innowacyjności Centrum Innowacji PW.

Zaczęła od pomysłu wykorzystania formuły aktywnych pęcherzyków gazu w uzdatnianiu wody. Rozwiązanie to z powodzeniem można wykorzystać również w kosmetykach, zwiększając ich skuteczność przy niemal zerowym ryzyku reakcji alergicznej.

Podczas prezentacji dowiemy się o historii Wellneskin, kluczowych momentach startupu oraz, jak się współpracuje ze środowiskiem naukowym z perspektywy biznesowej.

#7 „Pivoty w życiu startupera”

Gość spotkania: Urszula Gielniowska
Kiedy: 15 lutego 2024 r., godz. 16:30
Gdzie: Centrum Innowacji, ul. Rektorska 4, sala 4.07
Zapisyhttps://app.evenea.pl/event/sc7

 

https://akcelerator.pw.edu.pl/klub.html

 

 

 

 

 

 

Zmiana rozmiaru fontu