Zapraszamy do udziału w badaniu satysfakcji pracowników

Serdecznie zapraszamy pracowników naszego Wydziału do wypełnienia ankiety dotyczącej badania satysfakcji pracowników PW.

W ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” realizowane jest badanie satysfakcji pracowników PW. Jego celem jest diagnoza współpracy między pracownikami naukowymi a pracownikami administracji.

Link do ankiety zostanie przesłany w mailu od Działu Badań i Analiz CZIiTT PW. Po przejściu na stronę, do której odnosi link, użytkownik zostanie przeniesiony do strony startowej badania.

Jeżeli taki mail nie dotrze na politechniczną skrzynkę mailową do 10 grudnia, prosimy o wysłanie wiadomości na adres Ankieta.Cziitt@pw.edu.pl.

Ankieta będzie dostępna do 31 grudnia 2020 roku.

Na podstawie uzyskanych wyników możliwe będzie wdrożenie działań, które odpowiedzą na realne potrzeby. Przewiduje się m.in. zaoferowanie pracownikom PW konkretnych form wsparcia w zakresie podnoszenia umiejętności i kompetencji. Dzięki temu wszyscy będą mogli lepiej funkcjonować, lepiej planować pracę i lepiej reagować na pojawiające się sytuacje.

Aby współpraca między pracownikami naukowymi a pracownikami administracji przebiegała sprawnie i profesjonalnie, badanie satysfakcji będzie realizowane regularnie przez najbliższe 5 lat. Wszystko po to, żeby dostarczyć rzetelnej informacji i wspierać środowisko pracy na PW.

Więcej informacji na głównej stronie PW.

Do udziału w badaniu zaprasza prof. Mirosław Karpierz, Prorektor ds. Ogólnych:

Zmiana rozmiaru fontu