Zwinne Allegro (webinar o Agile) – 26.11.2021

Biuro Karier PW oraz Allegro zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej na spotkanie w ramach Akceleratora Kariery (projekt bez ograniczeń lat i kierunków studiów):

26.11.2021 (piątek), w godz. 12:15-13:30, platforma ZOOM

Na dzień przed webinarem zapisane osoby otrzymają link do spotkania.

 

Poznaj AGILE!

Co w programie webinaru:

Zespoły w Allegro to kreatywni i pomysłowi ludzie, ale nawet tacy super bohaterzy potrzebują czasem wsparcia, by być zwinnym i efektywnym.
Przy stałym i mocnym rozwoju Allegro i ambitnych planach potrzebujemy skalowalnych rozwiązań umożliwiających efektywną zwinną współpracę i branie ownershipu za rozwój naszej platformy.
W tym wszystkim organizację wspiera Transformation Office, a w nim Agile Coachowie dostarczają know how zwinnych i szczupłych technik pracy. Modelują podejścia zwiększające efektywność organizacyjną i wzmacniające współpracę. Kreują Ways of Working BU, czyli podstawowy rytm pracy unitów. A wszystko zaczęło się od pracy od podstaw z zespołami agilowymi.

Jeśli ciekawią Cię najważniejsze elementy, które pozwalają zespołom być jeszcze bardziej zwinnym, to zapraszam serdecznie! Przyjdź z otwartą głową i wyjdź z wiedzą i inspiracjami na zwinną współpracę w zespole!

Webinar poprowadzi: 
Monika Braun | Agile Coach w Allegro

Agile coach i konsultant stosująca podejście integratywne oparte na szerokim doświadczeniu w zróżnicowanych środowiskach i obszarach biznesowych. Przeprowadzając organizacje przez zmiany zapewniam niezbędną wiedzę i dobre praktyki dbając o uważność na główne cele.
Działam na rynku IT od przeszło 18 lat mając fokus na ludzi, którzy szukają nowych możliwości i inspiracji. Wzmacniam i mentoruję tych którzy potrzebują zmiany i wiedzą gdzie chcą podążyć jednak nie wiedzą jak to zrobić.

Jako agile coach wspieram ludzi, zespoły i organizacje gotowe na rozwój wzmacniając ich potencjał.

 

O firmie:

Allegro skupiamy się na działaniu i udowadnianiu, że nie ma rzeczy niemożliwych. Ważna jest dla nas wiedza – by się nią dzielić, ale również wykorzystywać ją w działaniu i ulepszaniu świata. Wiemy, że na każdą sprawę można patrzeć z wielu perspektyw i wspólnie znajdujemy drogę, która prowadzi nas do celu. W Allegro nieustannie wprowadzamy innowacje i nowe rozwiązania, dzięki którym zespoły mogą jak najefektywniej osiągać cele, które wydawały się nie do osiągnięcia. Dla nas klient jest w centrum wszystkich działań. Cenimy kompetencje, zaangażowanie naszych pracowników – to oni sprawiają, że doświadczenia naszych klientów są wyjątkowe.

Jeśli chcesz sprawdzić czy Allegro to miejsce także dla Ciebie, zajrzyj na naszą stronę allegro.pl/praca.

Zapisy na webinar trwają do 25.11.2021 do godz. 14:30.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

Więcej informacji na stronie: www.bkpw.jobteaser.com/pl/events/129940-zwinne-allegro-webinar-o-agile

Zmiana rozmiaru fontu