Złota Kreda 2022

Nagroda “Złotej Kredy” jest wyróżnieniem Społeczności Studenckiej dla Najlepszych Nauczycieli Akademickich w ramach cyklicznej inicjatywy Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej.

W dniu 26 listopada br. w uznaniu pracy dydaktycznej Nagrodę Złotej Kredy otrzymali następujący pracownicy naszego Wydziału:
dr inż. Jacek Stasierski (Zakład Budownictwa Wodnego i Hydrauliki WIBHiIŚ PW) – nagroda “Złota Kreda” w kategorii “Złote Serce” Nauczyciel Najbardziej Przyjazny Studentom;
dr hab. inż. Agnieszka Tabernacka, prof. uczelni (Zakład Biologii WIBHiIŚ PW) – nagroda “Złota Kreda” w kategorii Najlepszy Prowadzący ćwiczenia, laboratoria, projekty lub seminaria;
dr inż. Paweł Gilewski (Katedra Ochrony i Kształtowania Środowiska WIBHiIŚ PW) – nagroda “Złota Kreda” w kategorii Najlepszy Prowadzący zajęcia w języku angielskim.
Serdecznie gratulujemy.