Aktualne zagrożenia w cyberprzestrzeni / Spotkanie z Agencją Wywiadu

Biuro Karier PW oraz Agencja Wywiadu zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej na spotkanie i prelekcję “Aktualne zagrożenia w cyberprzestrzeni”.
Kiedy: 19.05.2023 (piątek), w godz. 14:30-16:30
Gdzie: Kampus Główny Politechniki Warszawskiej, szczegóły zostaną podane wkrótce
Dla kogo: dla studentów Politechniki Warszawskiej

Obowiązuje rejestracja na spotkanie za pośrednictwem platformy Career Center. Termin rejestracji: do 19.05.2023 do godz. 12:00.

Od 24 lutego 2022 roku przeciwdziałanie zagrożeniom w cyberprzestrzeni stało się wyzwaniem większym, jak nigdy dotąd. Od tego czasu spotykamy się z motywowaną politycznie działalnością grup hakerskich, które podejmują próby zakłócenia systemów informatycznych najważniejszych instytucji państwowych, operatorów infrastruktury krytycznej, czy przedsiębiorstw pełniących działania istotne z punktu widzenia interesu Państwa.

Uzmysłowienie sobie skali opisywanego zagrożenia, jak i codzienna dbałość o własne cyberbezpieczeństwo, to podstawy poruszania się po współczesnym Internecie. Na wykładzie postaramy się rzucić nieco światła na powyższe zagadnienia.

Dodatkowo zaprezentujemy Agencję Wywiadu jako nowoczesnego pracodawcę oraz omówimy zagadnienia rekrutacyjne. Agencję Wywiadu reprezentować będzie zespół składający się z przedstawicieli Wydziału ds. cyberobrony oraz Wydziału ds. rekrutacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy dostępnymi na stronie Agencji Wywiadu: https://www.aw.gov.pl/pl/kariera/kariera

Więcej informacji na stronie: www.bkpw.jobteaser.com/pl/events/184664-aktualne-zagrozenia-w-cyberprzestrzeni-spotkanie-z-agencja-wywiadu?fbclid=IwAR3Mgue1mDuW2Cb92845s-hS_rq3hqgzh1ZZ9qwiCUoaW1eGmb25fwfxzR8