E-szkolenie “Savoir-vivre w sytuacjach biznesowych”

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na e-szkolenie “Savoir-vivre w sytuacjach biznesowych – Projektor Kariery”.

Informacje organizacyjne:

DATA: 11 lutego 2022 (piątek), w godz. 14:15-17:45

Wydarzenie realizowane online.
Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.
Uprzejmie informujemy, że ze względu na potrzeby ew. kontroli projektu prowadzący e-szkolenie wykona tzw. print screen obecności uczestników.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

W PROGRAMIE – czterogodzinny warsztat, podczas którego uczestnicy dowiedzą się:

• jakie są zasady wręczania wizytówek;
  • jak właściwie tytułować rozmówców;
  • jakie znaczenia ma etykieta na bankietach i w biznesie;
  • jaka jest rola komunikacji werbalnej, mowy ciała, kontaktu wzrokowego oraz dress code w sytuacjach biznesowych.

Szkolenie poprowadzi: Anna Kornacka

Trenerka biznesu, propagatorka skutecznej komunikacji, działaczka społeczna. Od 2000 r prowadzi firmę szkoleniową, inspiruje i wspiera w rozwoju biznes, administrację i kadrę naukową. Pracuje z kadrą menedżerską różnych branż i sektorów, szkoli, doradza i prowadzi sesje mentoringowe z zakresu kompetencji miękkich (skutecznej komunikacji, negocjacji, autoprezentacji czy zarządzania stresem i emocjami).

Pasjonatka zagadnień związanych ze skuteczną  komunikacją  i neuronaukami. Absolwentka wielu kursów (m.in. z zakresu neurodydaktyki) i projektów edukacyjnych. Prezeska zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, członkini Rady Głównej Konfederacji Lewiatan, wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. W 2009 roku wybrana przez czytelników „Gazety Wyborczej” (dodatek „Wysokie Obcasy”) Polką Roku 2008.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Więcej informacji na stronie: https://bk.pw.edu.pl/events/details/8485