NERW 2 PW | Ruszyła rekrutacja na letnie szkolenia on-line dla studentów PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału  w bezpłatnym szkoleniu online w zakresie badań User Experience.

Szkolenie pt. „Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience” zostanie zrealizowane w terminach:

22, 23 i 26 lipca 2021 r. w godz.: 9:00 – 17:30 (30 godzin lekcyjnych + przerwa)

Opis kursu znajdziecie Państwo na stronie projektu.
Kurs zostanie przeprowadzony w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji MS Teams. W trakcie zajęć wymagane będzie włączenie kamerki i mikrofonu.  Aby zapisać się na kurs prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod tym linkiem.

 

Rekrutacja na szkolenie potrwa do 2 lipca 2021 r. do końca dnia. Grupa zostanie uruchomiona pod warunkiem zgłoszenia się min. 8 chętnych osób na dane szkolenie/kurs. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW
e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl, inga.katsevych@pw.edu.pl
tel.: 22 234 14 71

Szkolenia są realizowane w ramach zadania 16 projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Więcej informacji na stronie: www.nerw.pw.edu.pl/Aktualnosci/NERW-2-PW-Ruszyla-rekrutacja-na-letnie-szkolenia-on-line-dla-studentow-PW

 

Zmiana rozmiaru fontu