NERW 2 PW | Ruszyła rekrutacja na szkolenia dla studentów PW w zakresie programowania z użyciem pakietu R

Zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I lub II stopnia, do udziału w bezpłatnym 30 godzinnych kursie w zakresie umiejętności informatycznych.

“Zaawansowane umiejętności programowania z użyciem pakietu R”*

Grupa I: czwartki w  godzinach 16:15 – 18:45 (10 spotkań);

Terminy: 3, 10, 17, 24 marca, 7, 21, 28, kwietnia, 5, 12, 19 maja 2022 r.

*Przed zapisaniem się na kurs zaawansowany, prosimy o zapoznanie się z wymaganiami, które powinien spełnić potencjalny uczestnik kursu.

Opis kursu, wstępny harmonogram oraz wymagania wobec uczestników kursu zaawansowanego znajdziecie Państwo tutaj.

Kurs zostanie przeprowadzony w trybie online za pośrednictwem aplikacji MS Teams. W trakcie zajęć wymagane będzie włączenie kamerki i mikrofonu.
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji.

Rekrutacja trwa do 21 lutego 2022 r.
Zgłoszenia odbywają się poprzez wypełnienie formularza online: https://ankieta.cziitt.pw.edu.pl/index.php/922222?newtest=Y&lang=pl

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW
e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl,
tel.: 22 234 14 71

Szkolenie jest realizowane w ramach zadania 16 projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Więcej informacji na stronie: www.nerw.pw.edu.pl/Aktualnosci/NERW-2-PW-Ruszyla-rekrutacja-na-szkolenia-dla-studentow-PW-w-zakresie-programowania-z-uzyciem-pakietu-R