NERW2 PW | Ruszyła rekrutacja na kolejne szkolenia on-line dla studentów PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału  w bezpłatnym szkoleniu online w zakresie administrowania i zarządzania bazą danych oraz bezpłatnym kursie online dot. badań User Experience.

Druga edycjaszkolenia „MS-40364 Database Administration Fundamentals” wraz z egzaminem MTA Exam 98-364 zostanie zrealizowana w weekendy w terminach:

13-14 oraz 20-21 lutego 2021r. w godz.: 9.00 – 16:15 (Łącznie 32 h lekcyjne + przerwy)

Certyfikowany egzamin MTA Exam (nr 98-364) dla grupy II odbędzie się 3 marca w formie stacjonarnej w CZIiTT PW ul. Rektorska 4. Egzamin odbędzie się z podziałem na grupy – w godzinach 10:00-18:00. Termin egzaminu może ulec zmianie.

 

Opis szkolenia znajdziecie Państwo na stronie projektu. Szkolenie zostanie przeprowadzone w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Aby zapisać się na szkolenie prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod tym linkiem.

 

Kurs „Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience”zostanie zrealizowany w terminach:

13, 14, 15 lutego 2021 r. w godz.: 9:00 – 17:00 (30 h lekcyjnych + przerwa)

Opis kursu znajdziecie Państwo na stronie projektu.

Kurs zostanie przeprowadzony w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji MS Teams. W trakcie zajęć wymagane będzie włączenie kamerki i mikrofonu.

Aby zapisać się na kurs prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod tym linkiem.

 

Rekrutacja na szkolenie i kurs będzie trwała do 25 stycznia 2021 r. do końca dnia. Grupa zostanie uruchomiona pod warunkiem zgłoszenia się min. 8 chętnych osób na dane szkolenie/kurs.Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW

e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl, inga.katsevych@pw.edu.pl

tel.: 22 234 14 71

Szkolenia są realizowane w ramach zadania 16 projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpracawspółfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Więcej informacji na stronie nerw.pw.edu.pl

Zmiana rozmiaru fontu