Ogłoszenie o otwartym konkursie na stypendium naukowe dla doktoranta – Konkurs OPUS21

Nazwa stanowiska:

Doktorant-stypendysta

Opis stanowiska:

Praca dla doktoranta w projekcie naukowym pt. „Wpływ organizacji przepływu powietrza w polu operacyjnym na ryzyko wystąpienia niezamierzonej hipotermii okołooperacyjnej pacjentów”.

Wymagania:

• doktorant/doktorantka, uczestnik studiów doktoranckich lub szkoły doktorskiej, dyscyplina inżynieria lądowa i transport lub inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka
  • wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii środowiska
  • chęć i motywacja do pracy naukowej
  • predyspozycje do prowadzenia eksperymentalnej pracy badawczej
  • zdolność do szybkiego uczenia się i przyswajania wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (samodzielne studia literatury fachowej, gotowość przygotowywania raportów i publikacji).

Mile widziane:

• doświadczenie w prowadzeniu pomiarów mikroklimatu w szpitalach

Opis zadań:

• udział w pracach badawczych dotyczących środowiska cieplnego w szpitalach
  • udział w opracowaniu metod oceny wpływu środowiska cieplnego na pacjentów
  • opracowywanie raportów technicznych i wyników eksperymentów,
  • czynny udział w przygotowaniu artykułów i prezentacji naukowych.

Typ konkursu NCN: OPUS 21

Termin składania ofert: 4 marca 2022 r.

Warunki zatrudnienia:

• stypendium naukowe w wysokości 1 000 PLN/miesiąc przyznane na okres 33 miesięcy,
  • miejsce pracy: Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska.

Dodatkowe informacje:

Zgłoszenia w formie elektronicznej z załącznikami w formacie pdf należy przesyłać do kierownika projektu dr hab. inż. Anny Bogdan, prof. uczelni

Zgłoszenie powinno zawierać:

• CV,
  • opis przebiegu pracy zawodowej lub przebiegu studiów,
  • listę osiągnięć związanych z realizacją projektów lub w trakcie przebiegu studiów,
  • listę osiągnięć o charakterze naukowym (o ile istnieją).

W przypadku większej liczby równorzędnych kandydatów, konkurs zostanie rozstrzygnięty na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej. Termin i forma przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zostanie przekazany wybranym kandydatom indywidualnie, drogą telefoniczną lub mailową do dnia 11 marca 2022 r.

W dokumentach proszę umieścić klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych we wniosku dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Szczegółowe zasady oraz tryb przeprowadzania konkursu określa „Regulamin przyznawania stypendiów naukowych w projektach badawczych finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki”.