Pierwsze kroki we własnym biznesie / Projektor Kariery – 11.03.2021

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na e-szkolenie “Pierwsze kroki we własnym biznesie”.

Masz pomysł na biznes? Planujesz otworzyć działalność gospodarczą, ale obawiasz się, że nie poradzisz sobie z formalnościami? Brakuje ci wiedzy, jak to zrobić i co na co zwrócić szczególną uwagę? Dzięki naszemu szkoleniu przekonasz się, że to nic trudnego.

Dowiesz się m.in.:

• jakie składki będziesz musiał płacić do ZUS,
  • jakie są koszty w działalności,
  • jak wybrać najkorzystniejszą dla twojego biznesu formę opodatkowania,
  • co to jest podatek VAT i czy zawsze trzeba go płacić,
  • jakich formalności należy dopełnić, aby zarejestrować jednoosobową działalność gospodarczą.

Szkolenie poprowadzi:

Beata Kujszczyk – doradca zawodowy, Zespół ds. Informacji Zawodowej i Przedsiębiorczości, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY w WARSZAWIE

Informacje organizacyjne:

DATA: 11 marca 2021 (czwartek), w godz. 14:00-15:30
Wydarzenie realizowane online. ZAPISY trwają do 09.03.2021 do godz. 14:30.
Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.
Uprzejmie informujemy, że ze względu na potrzeby ew. kontroli projektu prowadzący e-szkolenie wykona tzw. print screen obecności uczestników.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery(sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center – wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji na stronie Biura Karier PW