Seminarium Naukowe Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej – 11.05.2021

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza na spotkanie realizowane w ramach Seminarium Naukowego, które odbędzie się dnia 11 maja 2021 roku (wtorek) o godz. 15:00. Wydarzenie stanowi kolejną edycję Gali Nagrody Naukowej Wydziału Zarządzania PW „Wykład im. Marka Siudaka”. W ramach Seminarium Naukowego swoje prezentacje przedstawią laureaci nagrody z roku 2020 i roku 2021:

• wystąpienie pt. „Zrozumieć przedsiębiorczość w czasach innowacyjnej gospodarki” zaprezentuje dr Katarzyna Łobacz z Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego – laureatka 3 edycji Nagrody
  • wystąpienie pt. „Innowacje finansowe i nowe technologie” zaprezentuje dr Adam Marszk z Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej – laureat 4 edycji Nagrody

Spotkania seminaryjne mają charakter otwarty, w związku z tym zapraszamy do udziału wszystkie zainteresowane osoby.

Uczestnictwo w spotkaniu będzie możliwe przez dołączenie do grupy na platformie Webex za pomocą otrzymanego linku. Dane do logowania będą udostępnione po wcześniejszej rejestracji, poprzez zgłoszenie chęci uczestnictwa do dnia 10 maja 2021 r. do godz. 12 pod linkiem:

Szersze informacje są dostępne na stronie internetowej Seminarium Naukowego Wydziału Zarządzania PW