Sposoby pozyskiwania kapitału dla projektów studenckich na wczesnym etapie – webinar 27.05.2021

Biuro Karier PW oraz HR-ME zapraszają na webinar „Sposoby pozyskiwania kapitału dla projektów studenckich na wczesnym etapie”.

Szczególnie zapraszamy studentów kierunków informatycznych.

KIEDY: 27.05.2021 (czwartek), w godz. 16:00-17:00

Zapisy trwają do 26.05.2021 do godz. 14:00.

Spotkanie odbędzie się online. Osoby zapisane otrzymają link do spotkania dzień przed wydarzeniem.

Webinar poświęcony będzie omówieniu specyfiki i możliwości pozyskiwania kapitału dla projektów studenckich IT na wczesnym etapie. Jeśli masz pomysł na stworzenie innowacyjnego rozwiązania, zastanawiałeś się od czego zacząć i jakie są możliwe opcje wsparcia Twojego projektu – ten webinar jest dla Ciebie! Opierając się o własne doświadczenia, opowiemy historię naszego projektu. Jednocześnie przybliżymy Ci instrumenty, dzięki którym udało nam się uzyskać dofinansowanie na stworzenie i komercjalizację produktu.

Webinar poprowadzi Krzysztof Pawlak – CEO spółki HR-ME, odpowiadający za kierowanie spółką oraz działania sprzedażowe. Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dwukrotny laureat Startup Weekend. 2-letnie doświadczenie w konsultingu strategicznym, w zakresie analizy rynków zagranicznych i trendów społecznych w zakresie ekspansji, wyznaczania nowych kierunków rozwoju firm i wdrażania zagranicznych rozwiązań. Posiada również 3 lata doświadczenia w branży Venture Capital, w scoutingu, analizie inwestycyjnej i pracy ze spółkami portfelowymi SpeedUp Group.

Więcej o HR-ME:

HR-ME jest oprogramowaniem skierowanym dla programistów, które na podstawie bieżących umiejętności, doświadczenia oraz celu zawodowego, przybliża użytkownikom informacje jakich umiejętności oraz doświadczenia brakuje im do osiągnięcia danego celu. Przykładem może być chęć osiągnięcia określonego poziomu widełek płacowych, stanowiska, czy też zdobycia pracy w wymarzonej firmie.

HR-ME jest także swego rodzaju “mapą”, która pomoże użytkownikowi utwierdzić się w przekonaniu że ścieżka którą podąża, jest tą właściwą. Użytkownicy mają być łączeni tylko z tymi ofertami pracy, które przybliżą ich do osiągnięcia swojego celu zawodowego.

Obecnie prowadzimy zapisy na beta testy naszego rozwiązania. Jeśli podoba Ci się nasz pomysł, miałbyś/miałabyś sugestie co należałoby w nim uwzględnić, a także chciałbyś/chciałabyś pierwsza przetestować nasz produkt – zostaw swój adres e-mail na naszej stronie internetowej https://hr-me.co/ .

 

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

Zmiana rozmiaru fontu