Zaproszenie na spotkanie z prof. Askar ZHUSSUPBEKOV w ramach współpracy z L.N.Gumilyov Eurasian National University w Nur-Sułtan w Kazachstanie

W imieniu Dziekana dr hab. inż. Pawła Popielskiego, prof. uczelni, serdecznie zapraszamy na spotkanie z prof. Askar ZHUSSUPBEKOV w ramach współpracy z L.N.Gumilyov Eurasian National University w Nur-Sułtan w Kazachstanie.
Spotkanie odbędzie się 1 marca 2022 roku (wtorek) o godz. 12.00 w sali 26 w Gmachu Wydziału Instalacji Budowlanych Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, ul. Nowowiejska 20, Warszawa.

Podczas spotkania Prof. Askar ZHUSSUPBEKOV wygłosi wykład pod tytułem „The Progressing and Developing of the Eurasian National University at Nur-Sultan, Kazakhstan”.