VI Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”

Szanowni Państwo,

W imieniu Organizatorów: Instytutu Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza, Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, a także Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym „Eurointegracja” przesyłamy Państwu zaproszenie do zgłaszania udziału w VI Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, która odbędzie się w dniach 20-21 września 2021 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Celem wydarzenia jak co roku będzie wniesienie wkładu w dyskusję naukową i ekspercką dotyczącą polityki energetycznej, bezpieczeństwa energetycznego oraz szeroko pojętego sektora energii. Wierzymy, że utworzenie płaszczyzny dla przeprowadzenia rozmów z udziałem naukowców, ekspertów, przedstawicieli administracji publicznej, spółek energetycznych, organizacji pozarządowych oraz dziennikarzy gospodarczych i studentów, przyczyni się do rozwoju dorobku naukowego w tym obszarze wiedzy.

W załączonym pliku PDF (Komunikat VI Konferencji, Rzeszów 2021) znajdą Państwo szczegółowe informacje.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 sierpnia 2021 r. – czynny udział stacjonarny lub online oraz do 10 września 2021 r. – bierny udział stacjonarny

Formularz zgłoszeniowy: www.instytutpe.pl/konferencja2021/formularz-zgloszeniowy-2021

Wszelkie aktualne informacje dotyczące VI Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” znajdą Państwo również pod adresem: www.instytutpe.pl/konferencja2021, a także na naszych profilach w portalach społecznościowych >> FacebookTwitterLinkedIn.

Szczegółowe informacje: Komunikat VI Konferencji, Rzeszów 2021

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy Państwa do odwiedzenia zakładki >> najczęściej zadawane pytania lub  prosimy o bezpośredni kontakt mailowy: konferencja@instytutpe.pl