Wyzwania etyczne w pracach badawczych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości – 15.06.2021

Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie realizowane w ramach Seminarium Naukowego Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, które odbędzie się dnia 15 czerwca 2021 roku (wtorek) o godz. 15:00 w trybie zdalnym na platformie Webex.

Swoje wystąpienie pt. „Wyzwania etyczne w pracach badawczych w dyscyplinie Nauki o Zarządzaniu i Jakości” zaprezentuje Dr hab. inż. Marek Matejun, Prof. UŁ z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Uczestnictwo w spotkaniu będzie możliwe przez dołączenie do grupy na platformie Webex za pomocą otrzymanego linku. Dane do logowania będą udostępnione po wcześniejszej rejestracji, poprzez zgłoszenie chęci uczestnictwa do dnia 14 czerwca 2021 r. do godz. 12 pod linkiem:

Spotkania seminaryjne mają charakter otwarty, w związku z tym zapraszamy do udziału wszystkie zainteresowane osoby. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w całym cyklu spotkań – szersze informacje są dostępne na stronie internetowej Seminarium Naukowego Wydziału Zarządzania PW.